Sony Xperia Z4 Ultra - możliwe prace nad nowym modelem smartfona

Sony » nie śpieszy się z premierą swoich nowych urządzeń, w szczególności dotyczy to Xperia Z4, choć wielu użytkowników z niecierpliwością czeka na nowe wieści o kolejnym flagowcu tej serii.

Pojawiły się właśnie nowe plotki dotyczące prac nad modelem Sony Xperia Z4 Ultra i jeśli okażą się prawdziwe, to nowy telefon będzie następcą modelu Xperia Z Ultra » , który zadebiutował w 2013 r. Ekran w nowym urządzeniu będzie miał przekątną 6", więc ogólny design może być podobny do poprzednika, u którego wyświetlacz miał przekątną 6,44".

Kup etui do Sony »

Nie ma jednak informacji na temat specyfikacji wewnętrznej, poza tym, że phablet » ma być napędzany procesorem Qualcomm Snapdragon 810, co jest dużym plusem patrząc przez pryzmat poprzednika, u którego zainstalowany był Snpadragon 800. Może się również okazać, że nowy Z4 Ultra będzie miał podzespoły identyczne z nowym flagowcem Z4, poza ogromnym i niekoniecznie poręcznym dla wielu osób ekranem.


Pewne źródła wskazują również na to, że Sony » zamierza się bardziej skupić na sprzętach ze średniej półki i urządzeniach premium, ograniczając tym samym ilość modeli budżetowych. Z jednej strony tłumaczyłoby to tak duże urządzenie ze znaczkiem Ultra. Nie można jednak zapominać, że Sony obecnie zmaga się z chaosem w strukturach działu mobilnego, a jak to odbije się na planach sprzedażowych na 2015 rok - nie wiadomo. Optymizmu w każdym razie firmie nie brakuje :)

Źródło grafiki: sony.pl

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+