6 gadżetów przydatnych do iPhona

Pomijając tak oczywiste przeznaczenie iPhone’a » jak wykonywanie połączeń telefonicznych, granie w gry czy używanie messengera, wybraliśmy kilka akcesoriów, które nieco urozmaicą jego wykorzystanie na co dzień.

Idź na zakupy »

Nie masz stacji dokującej a chcesz posłuchać ulubionej muzyki na większym sprzęcie?
Do tego celu przyda się bluetooth telefonu i malutkie urządzenie zwane odbiornikiem bluetooth. Odbiornik bluetooth podłączamy np. do wieży poprzez gniazdo 3,5 mm, parujemy je bezprzewodowo z iPhone’m i pozostaje nam rozkoszować się dźwiękami najlepszych utworów.


Jeśli chcesz zrezygnować z tradycyjnego portfela na rzecz czegoś bardziej uniwersalnego proponujemy etui Mujjo na iphone. Model ten posiada specjalną kieszeń, w którą wsuwa się karty płatnicze lub dokumenty. W ten sposób zyskujemy dodatkowe miejsce w kieszeni.


Wybierasz się w podróż ale nie widzi ci się dźwiganie lustrzanki? Sony DSC-QX10 to specjalnie zaprojektowany obiektyw do fotografowania, który można połączyć fizycznie telefonem za pomocą specjalnego uchwytu oraz bezprzewodowo za pomocą WiFi. Obiektyw posiada zaawansowane funkcje z najlepszych aparatów fotograficznych.


Parapetówka to idealny moment na wypróbowanie przenośnego zestawu grającego. Wystarczy za pomocą bluetooth powiązać głośnik z telefonem i w tym momencie stajesz się jedynym i niepowtarzalnym dj’em imprezy :) Co więcej, pozostali imprezowicze będą mogli podzielić się z gośćmi również swoją ulubioną muzyką.


Lubisz zasypiać w otoczeniu subtelnych dźwięków ulubionych melodii? Jest na to łatwiejszy sposób niż przeszkadzające słuchawki w uszach. Muzyczna poduszka, bo o niej mowa, to gadżet, który z łatwością podłączysz do swojego telefonu i od razu oddasz się kojącym dźwiękom ulubionych piosenek.


Chyba każdy z nas doświadczył problemu nieoczekiwanie rozładowanej baterii w telefonie. Jest na to rada: przenośna ładowarka lub tzw. bank energii. To niewielkich rozmiarów urządzenie możemy zabrać ze sobą zawsze wtedy, gdy planujemy dłuższy pobyt z dala od źródeł zasilania. Gdy poziom naładowania baterii telefonu zbliża się do zera, z łatwością podłączamy go do ładowarki, dzięki czemu dalej możemy z niego korzystać. Ważne jest jednak to, aby przed wyjściem naładować nasz gadżet. Telefon za pośrednictwem przenośnej ładowarki może być uzupełniany w energię nawet kilka razy, wszystko zależy od tego jak pojemny bank energii zakupimy.


Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+