Etui na telefon - kolorowe i praktyczne

Dodatkowa obudowa na telefon » to akcesorium, po które sięgamy zazwyczaj po zakupie nowego smartfonu.
Decyzja o jej zamontowaniu zwykle podyktowana jest chęcią ochrony urządzenia przed upadkami czy porysowaniem. W dodatkowym etui, telefon ma szansę przetrwać dłużej w bardzo dobrym stanie.

Nie tylko użyteczność etui jest ważna. Coraz częściej wybieramy takie pokrowce i obudowy na telefon, które kuszą swoim designem i kolorami. Takie etui na telefon podkreśla przede wszystkim indywidualny styl swojego właściciela. Modne etui poza ochroną sprawi, że telefon będzie się prezentował nowocześnie i przykuje uwagę otoczenia. 

Obecne trendy dowodzą, iż użytkownicy spragnieni są pozytywnych kolorów. Wiele z case'ów realizuje te potrzeby przez grafiki drukowane na ich powierzchni. Nadal w modzie są wszelkie etui z wystającymi elementami jak uszy królicze, wytłoczenia czy wzory 3D. Wśród kolorów obowiązuje totalna dowolność, od jaskrawych, po delikatne pastelowe odcienie. Nie powinno więc nikogo dziwić, popularne szczególnie wśród młodych ludzi, łączenie kolorów na zasadzie kontrastu np. mocno żółte etui połączone z czarnym iPhone 6 ».

Idź na zakupy »

Wśród wielu modeli smartfonów można się cieszyć dostępnością etui sygnowanych logo znanych marek modowych, np. dla telefonów Samsung z serii Galaxy wypuszczono specjalne limitowane kolekcje opatrzone logo Moschino

Modele, które na pierwszym miejscu stawiają użyteczność, to te posiadające specjalne okienka w miejscu wyświetlacza, kieszenie na dokumenty, dodatkowy akumulator czy mocne ramki antywstrząsowe - tego typu obudowy zazwyczaj charakteryzuje męska stylistyka. Choć niejednokrotnie wyglądają dość topornie, to bardzo często producenci starają się przemycić w nich elementy milsze dla oka. Mogą to być polerowane metale lub elementy na wysoki połysk, eleganckie śruby mocujące czy skórzane pokrycia z klasycznymi przeszyciami. Kolorowe etui to typowe produkty unisex.

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+