Nowe laptopy Lenovo Z41 i Z51

Lenovo » ogłosiło wprowadzenie do sprzedaży w najbliższym czasie dwóch średnio-półkowych notebooków.
Mają konkurować bezpośrednio z hybrydą Microsoftu modelem Surface 3.

Dwa urządzenia Z41 oraz Z51 różni między sobą przekątna ekranu, w przypadku pierwszego jest to 14", a drugiego 15". Mimo iż na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się z tłumu, to jak przyznaje Lenovo, oba modele mają być integralną częścią domowej rozrywki i zaawansowanym narzędziem pracy. To wszystko za sprawą wysokiej klasy wyświetlacza, zewnętrznej karty graficznej oraz dźwięku przestrzennego Dolby DS 1.0.

Kup torbę na laptopa »

Notebooki Z41 oraz Z51 wyposażono ponadto w WiFi 802.11ac i mogą mieć na pokładzie procesor z rodziny np. Intel Core i7 oraz 1TB dysk. Dodatkowo większy laptop opcjonalnie ma posiadać kamerę Intel RealSense 3D. Pozwala ona na rejestrowanie głębi przestrzennej i może być wykorzystana do skanowania obiektów 3D, grania w gry 3D oraz do sterowania laptopem przy pomocy gestów.

Ceny obu urządzeń rozpoczynają się od 500 dolarów. Przykładowo za modele Z51 z kamerą 3D, procesorem Intel Core i5 oraz 8GB pamięci Ram trzeba będzie zapłacić około 600 dolarów. Sprzedaż ma się rozpocząć w czerwcu 2015 roku i początkowo będzie ograniczona terytorialnie.

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+