Samsung Galaxy S6 Active na zdjęciach


Do sieci trafiły właśnie dwa zdjęcia przedstawiające nowy smartfon Samsung Galaxy S6 Active. Na potwierdzenie iż mamy faktycznie do czynienia z realnym produktem jest certyfikacja FCC w USA. Jej uzyskanie jest jednym z kroków wprowadzania telefonu na rynek. Na zdjęciach widać iż nosi on logo AT&T, jednak nie powinien być wyłącznie skierowany do tej sieci bowiem specyfikacja wskazuje również na wsparcie dla sieci LTE w T-Mobile. Niemniej jednak można się spodziewać, że sprzedaż telefonu w Europie będzie jednym z kolejnych kroków ekspansji tego modelu.


Specyfikacja nowego Samsunga Galaxy S6 Active o kodowej nazwie SM-G870A jest praktycznie identyczna z modelem Galaxy S6 ». Różnice między telefonami widać w samej obudowie, której zadaniem jest znoszenie wszelkich upadków oraz wpływu niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wzmocniona obudowa posiada identycznie umiejscowione: aparat i czujnik akcji serca, różnicę jednak widać w miejscu montażu głośnika głównego, który przeniesiono na tył obudowy. Co więcej, bateria w nowym telefonie ma mieć pojemność aż 3500 mAh, co zapewni temu modelowi bardzo przyzwoity czas pracy.

Idź na zakupy »

Zapewne telefon pozbawiony będzie czytnika linii papilarnych z uwagi na wymagania co do szczelności i odporności na zniszczenie, tak jak to było w przypadku modelu S5 Active. Chyba że Samsung pokusi się o sięgniecie po technologię skanowania 3D od Qualcomma », która pozwoliłaby mu na wyposażenie telefonu w inne, bardziej nowatorskie rozwiązanie ultradźwiękowe.

Update 14.05.2015 r.: Dzisiejszy wyciek z Twittera -


Źródło: gsmarena.com

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+