5 urządzeń nowoczesnego mężczyzny, które powinien mieć zawsze przy sobie!

Co mężczyzna, miłośnik nowoczesnych gadżetów, powinien mieć zawsze przy sobie?

Poznaj 5 gadżetów elektronicznych, które wykorzystując najnowsze technologie, są praktycznymi dodatkami w codziennym funkcjonowaniu każdego nowoczesnego mężczyzny, a może staną się inspiracją na prezent!

Idź na zakupy »

1. Ładowarka przenośna » - przyda się zawsze gdy niespodziewanie padnie bateria w telefonie, a w pobliżu nie ma szans na klasyczne gniazko. Umożliwia w większości przypadków kilkukrotne naładowanie smartfona lub podładowanie tabletu. Z uwagi na niewielkie rozmiary z łatwością zmieści się zarówno w plecaku, torbie czy neseserze. 

2. Tablet » - z powodzeniem w ciągu dnia zastępuje laptopa. Jest lekki, a cienki profil pozwala schować go praktycznie do każdej teczki i plecaka. W zależności od zamontowanych podzespołów może spełniać funkcje użytkowe lub bardziej multimedialno-rozrywkowe. Można go także wykorzystać w charakterze czytnika ebooków. Postaw na zakup mniejszego ultrabooka, któremu można odczepić monitor - w ten sposób będziesz miał dostęp do swoich danych niezależnie od formy urządzenia.

3. Smartwatch » - zbyt częste sięganie po smartfon do kieszeni bywa naprawdę irytujące. Dzięki inteligentnemu zegarkowi wystarczy rzucić okiem na nadgarstek w momencie nadejścia powiadomienia by wiedzieć, jak ważna sprawa czeka na naszą reakcję. Za jego pomocą możesz także analizować swoją aktywność fizyczną, liczyć kroki, określać dzienne cele czy monitorować sen.

4. Mobilny router » - jest źródłem internetu tam gdzie nie ma dostępu do zwykłego stacjonarnego routera. Po zainstalowaniu w nim karty SIM z pakietem internetowym operatora, możesz cieszyć się z dostępu do sieci praktycznie wszędzie gdzie jest zasięg sieci komórkowej. Urządzenie działa dzięki wbudowanemu akumulatorowi.

5. Słuchawki » - dobre słuchawki są nieocenione! Pozwalają odciąć się od otoczenia i zrelaksować w ciągu dnia np. podczas lunchu. Można wybrać model bezprzewodowy lub z kablem, wedle upodobań, a duże średnice membran zapewnią odpowiednio mocne i czyste brzmienie ulubionych kawałków.

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+