Dlaczego warto kupić telefon z Dual SIM


Telefony Dual Sim to dla wielu osób jedyne właściwe rozwiązanie problemu posiadania dwóch numerów telefonu jednocześnie.
Najczęściej sytuacja ta dotyczy pracowników firm mających drugi telefon służbowy.


Idź na zakupy »

Smartfony z Dual Sim skutecznie eliminują potrzebę noszenia ze sobą dwóch komórek. Zapewniają automatyczne przełączanie pomiędzy dwoma kartami w zależności od tego, na którą z nich przychodzi połączenie. Tryb Dual SIM umożliwia również korzystanie np. z jednej karty na potrzeby wykonywania rozmów telefonicznych, a z drugiej zainstalowanej do przeglądania internetu (np. darmowego Aero2). Obie karty są zawsze aktywne, co oznacza że działanie jednej nie wyklucza pracy drugiej. Gdy przychodzi połączenie jednocześnie na dwie karty, wtedy wybrana zostaje jedna z nich.


Wśród telefonów wyposażonych w Dual SIM znajdziemy głównie modele ze średniej i dolnej półki. Niemniej jednak większość z nich zapewnia bardzo przyzwoite osiągi w kwestii płynności i wydajności działania. Wiele z nich może pochwalić się także wydajną baterią i bardzo dobrej jakości ekranami. Smartfony z Dual Sim to nie tylko urządzenia oparte o system Android, pośród nich są równie dobre słuchawki z systemem Windows Phone. Ponadto modele z dwoma slotami SIM w niektórych przypadkach pozwalają na obsługę szybkiej łączności 4G LTE.

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+