Jaki telefon z Dual Sim do 600 zł ?

Są smartfony na jedą kartę i są smartfony z Dual SIM ».
Te drugie mają znaczącą przewagę nad pierwszymi. Drugi slot na kartę SIM to opcja, która dla wielu osób jest nieoceniona. W praktyce pozwala to nosić tylko jeden telefon przy sobie nawet jeśli posługujesz się dwoma numerami (np. gdy masz również numer służbowy).

Dodatkowo, jeśli chcesz korzystać z darmowego Internetu Aero2 lub innego internetu z pakietem GB to rozwiązanie DUAL SIM sprawdza się idealnie. Nie ważne czy jesteś przyzwyczajony do systemu Android czy Windows Phone, pośród każdego z tych OS'ów znajdziesz urządzenia wyposażone w dual SIM. Wydawać by się mogło, że ceny urządzeń tego typu muszą być bardzo wysokie, nic bardziej mylnego. W cenie do 600 zł można już dostać bardzo dobre modele wyposażone w dual SIM.

Idź na zakupy »

Jaki telefon z Dual Sim kupić?

Przedstawiamy 6 propozycji smartfonów, które nie tylko pozwalają na instalację dwóch kart ale także, dzięki mocnym podzespołom, umożliwiają szybkie przeglądanie Internetu i granie w gry. Wszystkie z nich wyposażone są w duże czytelne ekrany, a także szereg możliwości połączenia z siecią. Oto lista:
Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+