Aplikacje graficzne dla iPhona - 5 najlepszych programów

Stale rosnąca popularność zdjęć wymusza na producentach oprogramowania tworzenie coraz bardziej zaawansowanych narzędzi do ich obróbki.
Stopień skomplikowania aplikacji musi być przy tym jak najmniejszy ponieważ większość z nich uruchamianych jest z poziomu smartfona.

Dobry program to taki, dzięki któremu zdjęcia będą miały lepszą jakość i staną się bardziej atrakcyjne dla dzielących się nimi użytkowników. W sklepie z aplikacjami do wyboru mamy masę tego typu programów jednak aby dostać się do tych najbardziej wartościowych może upłynąć sporo czasu na poszukiwaniach i testowaniu. Poniżej znajdziesz listę najbardziej użytecznych programów do edycji zdjęć, które z powodzeniem wykorzystasz do codziennej pracy ze zdjęciami w telefonie.

Pixelmator - potężny kombajn graficzny, którego największą zaletą jest możliwość pracy na warstwach. Idealnie sprawdza się podczas edycji, retuszu czy szkiców graficznych. Zapewnia szereg zaawansowanych narzędzi, które wykorzystają zarówno osoby zajmujące się fotografią w stopniu zaawansowanym jak i projektowaniem grafiki mobilnej.Layout - bardzo proste i intuicyjne narzędzie do tworzenie kolaży od producentów Instagrama. Pozwala na tworzenie kompozycji z nawet 9 zdjęć czy bezpośrednie dodawanie zdjęć z aparatu oraz ich wcześniejszą edycję. Aplikacja umożliwia łączenie grafik z filtrami z Instargama i ich publikację od razu w tym serwisie.Viewexif - niewielki aczkolwiek bardzo użyteczny dodatek pozwalający na sprawdzenie danych Exif robionych iPhonem zdjęć. Fabrycznie telefony Apple nie dają możliwości podglądu zakodowanych w zdjęciu informacji dodatkowych, za to z tym programem szybko sprawdzisz wielkość pliku fotograficznego czy inne parametry, jak np. przysłona czy ISO.iPhone OHH Image Banner 336 x 280

Quick - filozofia aplikacji opiera się na wybraniu zdjęcia, wpisaniu tekstu, dostosowaniu go na ekranie i podzieleniu się gotowym projektem. W ten sposób możemy podpisywać swoje ulubione zdjęcia ze wspomnieniami, tworzyć atrakcyjne kartki urodzinowe z życzeniami czy organizować kolekcje. Program pozwala np. dobierać fantastyczne czcionki, a także regulować położenie i wielkość tekstu.Circular+ - jeśli chcesz powalić znajomych niebagatelnymi kompozycjami to z pewnością ta aplikacja Ci to umożliwi. Program w prosty sposób przekształca zdjęcia w piękne kuliste obrazy. Końcowy efekt uzyskujemy dzięki możliwości regulacji zoomu czy dodaniu kształtów geometrycznych do centrum fotografii kulistej. Raz zainstalujesz, pokochasz na zawsze!


Źródło zdjęć: itunes.com

Czytaj także:2015-06_160x600-brand-hilfiger-sale30.gif

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+