Czy warto kupić LG G4c?

Argumentów za tym by kupić LG G4c jest naprawdę wiele.
Na wstępie zaznaczmy, że telefon dopiero od niedawna jest w sprzedaży i można go nabyć za symboliczną złotówkę np. w Play na abonament ». Ponadto LG G4c jest smartfonem częściowo nawiązującym wyglądem i parametrami do topowego modelu tego producenta LG G4.


Kup słuchawki »


Smartfon Koreańczyków jest bardzo udanym modelem. Po pierwsze ekran ma aż 5" i wykonany został w technologii IN-Cell Touch, co przełożyło się na uzyskanie wyższej jakości obrazu, bardziej ostrego i o żywszych kolorach. Dodatkowo w konstrukcję telefonu wkomponowano krzywiznę (o promieniu 3000R), dzięki czemu zyskał on na atrakcyjności i delikatnie wzrósł komfort związany z chwytem urządzenia.


LG G4c pod względem osiągów nie należy do demonów prędkości. Jednak procesor 4-rdzeniowy 1,2GHz w połączeniu z 1GB pamięci Ram zapewnia odpowiednie osiągi w przypadku aplikacji, gier czy w działaniu systemu operacyjnego (Android 5.0 Lollipop). Do tego warto dodać że baterię o pojemności 2450 mAh w tym smartfonie możemy bez przeszkód sami wymieniać.


Smartfon od LG nadaje się idealnie do robienia zdjęć, dzięki temu że kamera główna posiada 8MP sensor z autofokusem i lampą LED. Za jakość selfie odpowiada 5MP, szerokokątny aparat przedni z flashem (do doświetlenia zdjęć wykorzystano ekran urządzenia). Zdjęcia możemy wykonywać przy pomocy gestów dłoni (Gesture Shot) albo poprzez dotknięcie wyświetlacza w dowolnym jego miejscu.


LG G4c oferuje wiele przydatnych funkcji, które w codziennym użytkowaniu sprawiają, że korzystanie ze smartfona jest wygodniejsze, bardziej przyjemne i bezpieczniejsze.


A zaliczyć można do nich:
  • obsługa szybkiej łączności LTE oraz WiFi dwuzakresowego (2,4GHz oraz 5GHz)
  • funkcja Glance View - podświetlając tylko część wyświetlacza w celu obejrzenia powiadomień czy sprawdzenia godziny (pozytywny wpływ na konsumpcję baterii)
  • Knock Code - służący do odblokowania telefonu przy pomocy indywidualnego kodu wystukiwanego na ekranie smartfona (aż 86 tyś. możliwych kombinacji)
  • tylny przycisk - zapewnia dostęp do wielu funkcji i pozwala na regulację głośności podczas rozmów
  • kompatybilność z etui Quickcircle - specjalne etui wyposażone jest w okrągłe wycięcie w miejscu przylegania do ekranu dając dostęp do wybranych 6 ulubionych aplikacji, bez potrzeby podświetlania całego ekranu smartfona.


Źródło zdjęć: lg.com

Czytaj także:2015-06_160x600-brand-hilfiger-sale30.gif

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+