Głos Arnolda Schwarzeneggera w aplikacji Waze

Aktor i były gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger, użyczył swojego głosu na potrzeby odtwarzania komend głosowych w programie do nawigacji Waze.
Akcja ta jest elementem promocji nowego filmu Terminator Genisys », który do kin wszedł z początkiem lipca 2015r. Wśród poleceń głosowych znajdziemy głównie znane teksty z filmu dopasowane do sytuacji na drodze, jak np. Hasta la vista baby na zakończenie każdej podróży. Byłoby to nawet dziwne gdyby nie pojawiły się wśród nowych poleceń. Sam aktor podczas nagrywania audio spędził w studio jedynie godzinę swojego cennego czasu, więc domyślać się można dalczego charakterystycznego głosu aktora nie odnajdziemy podczas wymawiania nazw ulic, szkoda ;)

Idź na zakupy »

Warto dodać, że aplikacja Waze jest własnością wyszukiwarkowego giganta Google. Jest on jednym z bardziej popularnych programów do nawigacji online. Od wielu innych tego typu programów odróżnia ją sposób zbierania danych o tym, co dzieje się na lub wokół drogi. Wszelkie informacje zbierane są dzięki społeczności użytkowników, którzy korzystając z programu informują się wzajemnie o wypadkach, korkach czy patrolach policji (polski odpowiednik to Yanosik). Program posiada także funkcję uczenia się popularnych tras przejazdu czy odnajdywania najtańszych stacji paliw w okolicy. Aplikację można pobierać zarówno z App Store, Google Play, jak i ze sklepu Windows zupełnie za darmo.


Czytaj także:


0 komentarze:

Prześlij komentarz

+