KizON – połączenie mody i bezpieczeństwa


Niepozorna opaska w różowym lub niebieskim kolorze do wyboru to hit ostatnich tygodni. Co wpływa na jej popularność? Wbrew pozorom nie jest to ani wyjątkowo ładny i delikatny wygląd, nie chodzi także o wodoodporność, ani o wyjątkową trwałość i niepodatność na wszelakie możliwe zabrudzenia. W tym wszystkim najważniejsza jest główna funkcja, która ułatwia życie i zapewnia spokój wielu rodzicom na całym świecie.

Coś więcej niż telefon

KizON to urządzenie, które przeznaczone jest zarówno dla rodziców jak i dzieci. Ci pierwsi zyskują możliwość zdobycia szybkiego kontaktu z dzieckiem, a co ważniejsze mogą dość dokładnie zlokalizować miejsce przebywania swojej pociechy. Dzieci natomiast w razie jakiejkolwiek potrzeby mają warunki do nawiązania połączenia nawet, jeśli nie potrafią obsługiwać standardowych telefonów – jest to możliwe dlatego, że naciskają tylko jeden przycisk, do którego przypisane jest wybieranie zapisanego przez opiekunów numeru.

Możliwości KizONa

Oczywiście opaska musi być umieszczona na ręku dziecka, a rodzicowi potrzebna jest na telefonie specjalna aplikacja, która będzie odpowiedzialna za lokalizowanie kilkulatka. Dziecko na pewno nie będzie miało problemu z nauczeniem się obsługi urządzenia, bo jedyną funkcją, która jest dla niego dostępna to dzwonienie. Ważne jest to, że jeśli jeden z rodziców nie odbierze połączenia, to dzięki możliwości zapisania więcej niż jednego numeru automatycznie nawiązywane jest połączenie z kolejną osobą. Rodzic natomiast obok lokalizowania i dzwonienia ma jeszcze jedną istotną opcję do wykorzystania – jeśli dzieciak nie odbierze telefonu, to po kilku sekundach usłyszymy to, co dzieje się w jego otoczeniu.

Same zalety?

Do wszystkich plusów można dołączyć długi czas działania urządzenia oraz to, że samo przypomina ono o ładowaniu oraz to, że całość wykonana jest z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu dzieciom nie grożą żadne alergie i urządzenie nie powoduje żadnego niebezpieczeństwa (wykonane jest z miękkiej gumy, więc nie ma możliwości zadrapania i tym podobnym problemom). Dla dzieci ciekawe może być także wykorzystanie kolorowych diod – to wszystko może sprawić, że pociechy chętniej będą nosiły przy sobie urządzenie.

Jedyną kwestią sporną jest w tym przypadku chyba tylko samo całodobowe kontrolowanie pociech, bowiem są osoby, które określają to za przesadę a jako główny argument używają faktu, iż kiedyś tego typu gadżetów nie było, a dzieci jednak dawały radę dotrzeć do domów. Oczywiście to prawda, jednak czasy się zmieniają, a jeśli mamy możliwość osiągnięcia wyższego poziomu bezpieczeństwa swoich dzieci, to chyba jednak mimo wszystko warto z tego skorzystać?

Więcej informacji na http://www.lg.com/pl/kizon/lg-KizON


0 komentarze:

Prześlij komentarz

+