Nowe informacje na temat iPhone 6S

Im bliżej premiery nowych iPhonów tym w świecie wycieków robi się naprawdę gorąco. Już tylko 3 miesiące dzielą nas od poznania szczegółów na temat nowej oferty Apple.

Tymczasem z pośrednictwem 9to5Mac mamy okazję oglądać wnętrze nowych telefonów. Pierwsze co można zauważyć to duże podobieństwo w budowie do obecnego modelu iPhone 6 mimo iż środek skrywa pewne różnice konstrukcyjne.

Kup etui do iPhona »

Prawdopodobnie nowy smartfon z Cupertino ma być minimalnie cieńszy od obecnych telefonów, choć fotografie nie są w stanie potwierdzić tej informacji. Ponadto zauważyć można, że wspominana jakiś czas temu możliwość posiadania przez nowy telefon podwójnego aparatu, okazuje się być nietrafioną plotką. Na porównaniu otwory zarówno na obiektyw aparatu, lampę LED czy mikrofon nie uległy transformacji. Jednak nowy iPhone 6S i 6S Plus posiadać ma aż 12MP obiektyw z możliwością nagrywania w jakości 4K. Co więcej, identycznie sytuacja wygląda w przypadku otworów na głośnik czy złącze lightning, dzięki którym producenci akcesoriów nie będą zmuszeni do radykalnego przeprojektowania swoich produktów.


iPhone OHH Image Banner 250 x 250 

Z kolei w temacie łączności, 9to5Mac wskazuje na możliwość użycia nowszego modułu radiowego Qualcomma, co pozwoli na podwojenie prędkości za pośrednictwem sieci LTE. Powinno się to także przełożyć na mniejsze zużycie baterii w nowych iPhonach. Płyta główna telefonu w związku z tym, że ma być węższa od obecnie produkowanej, może w konsekwencji pozwolić na zamontowanie większego akumulatora, więc jeśli się to potwierdzi to z pewnością warto będzie wymienić starego iPhona na nowego ». Ostatni wyciek, który pojawił się na Weibo, wskazuje także iż zarówno iPhone 6S jak i 6S plus będą posiadać 2GB pamięci Ram.


Źródło zdjęc: 9to5mac.com

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+