Opaska fitness Acer Liquid Leap+

Podczas tegorocznych targów MWC firma Acer zaprezentowała monitor aktywności o nazwie Liquid Leap+.
Opaska jest następczynią zeszłorocznego modelu o takiej samej nazwie, ale bez oznaczenia "plus". Do tej pory ograniczona była tylko do terytorium EMEA, co uległo zmianie.

Idź na zakupy »

Opaskę można już zamawiać przez stronę producenta, gdzie została wyceniona na 79 dolarów. Cena ta jest dość okazyjna ale pamiętajmy, że ulegnie zmianie. Po zakończeniu deala ma być oferowana w cenie 99 dolarów.

Opaska Acer Liquid+ to typowy kompan wszelkiego rodzaju fitnessowej aktywności. Oferuje podstawowe funkcje niezbędne każdemu, kto uprawia sport, a więc: pomiar ilości przebytych kroków, pokonanego dystansu czy spalonych kalorii. Urządzenie wyposażone jest także w monitor snu, jak również można w niej pływać (maksymalnie 30 min do głębokości 1m).


Opaska Acer idealnie współpracuje z posiadanym przez nas smartfonem (Apple, Android albo Windows). Za pośrednictwem Bluetooth 4.0 LE odbiera informacje o wiadomościach, połączeniach czy wpisach z kalendarza. Pozwala dodatkowo sterować muzyką w telefonie, podczas gdy jesteśmy zajęci treningiem.

Liquid+ obsługujemy za pośrednictwem dotykowego, prawie 1" ekranu. Smartband zasila bateria Li-Polym, która pozwala na pracę urządzenia w zależności od intensywności wykorzystania: od 5 do 7 dni. Producent przewidział również 3 kolory wymiennych opasek (zielony, czarny oraz różowy).

Czytaj także:2015-06_160x600-brand-hilfiger-sale30.gif

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+