Smartwatche do 300 zł, które warto kupić!

Popularność smartwatchy rośnie bardzo szybko, już teraz można się cieszyć nowym gadżetem tego typu za mniej niż 300 zł.
Żeby jednak w pełni wykorzystać potencjał inteligentnego zegarka, należy mieć świadomość, że w tym przedziale cenowym dostaniemy modne i użyteczne funkcje, ale będzie ich mniej niż w przypadku drogiego, markowego zegarka np. Apple Watcha.

Idź na zakupy »

Inteligentny zegarek bardzo szybko stał się urządzeniem, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania. W zależności od modelu pozwala na większą bądź mniejszą interakcję z posiadanym przez nas smartfonem. Najważniejsze zalety jakie płyną z posiadania smartwatcha można zebrać w kilku punktach:
  • mniejsza częstość spoglądania na ekran telefonu - o nieodebranych połączeniach czy powiadomieniach z kalendarza informuje wibracją lub alarmem dźwiękowym,
  • możliwość odczytu wiadomości SMS bezpośrednio z nadgarstka,
  • pomiar aktywności fizycznej (ilość przebytych kroków czy spalonych kalorii),
  • zdalne sterowanie muzyką w telefonie czy wykonanie zdjęcia, a nawet powiadamianie o oddaleniu się od telefonu czy funkcja zdalnej jego lokalizacji,
  • w wielu modelach można pływać i oczywiście wszystkie wyświetlają aktualną godzinę i datę.

Wybraliśmy najciekawsze naszym zdaniem modele smartwatchy, które w cenie do 300 zł sprostają wymaganiom każdego fana naręcznej elektroniki użytkowej:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+