Huawei Honor 7i z obracanym aparatem

Obecnie produkowane telefony bardzo często wyposażone są w dwie kamery: główną oraz tzw. do selfie.
Przednia zazwyczaj posiada nieco gorsze parametry od tej z tyłu, choć coraz częściej producenci starają się upchnąć w niej jak najwięcej MP i przekonać do siebie większe grono fanów selfie. Firma Oppo już w 2014 roku była o krok dalej, zaprezentowała bowiem wtedy smartfon z obracanym obiektywem aparatu!

Takie rozwiązanie pozwala wykorzystać kamerę zarówno jako przedni oraz tylny aparat, zachowując jednakową, wysoką jakość ujęć. Inni producenci powoli przekonują się do zaprezentowanego rozwiązania. Na przykładzie Huawei Glory 7i możemy oglądać nowy telefon z obracanym aparatem, jednak w tym przypadku względem poziomej osi, gdzie kąt obrotu wynosi 180 stopni.


Nowy smartfon Huawei będzie posiadał aparat o rozdzielczości 13MP z masą funkcji oraz sensorem Sony z tylnym podświetleniem, o parametrach obiektywu 28mm (ogniskowa) oraz f/2.0 (przysłona). Ekran w nowym urządzeniu to 5,2" w jakości Full HD. We wnętrzu odnajdziemy chipset Snapdragon 610 i potężną baterię 3100 mAh z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych. Za płynność systemu odpowiadać będzie także 2GB ram dla wersji z 16GB pamięci flash oraz 3GB dla wersji z 32GB pamięci na dane. Początkowa cena aparatu została ustalona na 300 dolarów.

Idź na zakupy »

Czytaj także:2015-06_160x600-brand-hilfiger-sale30.gif

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+