Smartwatch Samsung Gear 2 - sesja zdjęciowa

Zaledwie dzień po wydarzeniu Unpacked, na którym Samsung zapowiedział swój najnowszy smartwatch, urządzenie Gear 2 pojawiło się na plakatach ze swojej pierwszej kampanii reklamowej.

Futurystyczna sesja przestawia Gear 2 w otoczeniu modelek, których makijaż delikatnie nawiązuje do obcych przybyszów z kosmosu. Na plakatach, obok samego zegarka pojawiły się także najnowsze smartfony Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge +. Obydwa ukazane zostały w podobnej, aczkolwiek bardziej artystycznej scenerii.

Ostatnie plotki wskazywały na to, że nowy smartwatch Samsunga będzie zdecydowanie odbiegał od dotychczasowego, prostokątnego kształtu Gear 1 ». Plotki okazały się prawdziwe, gdyż nowe urządzenie otrzymało nowy, okrągły wygląd. Możliwe jest też, że widoczna na fotografiach metalowa obręcz wokół tarczy, okaże się elementem służącym nawigacji po menu. Tak sugerują nowe doniesienia.


Przyglądając się bliżej zamieszczonym zdjęciom, można dostrzec także dwa przyciski z boku koperty zegarka. Obecnie jednak nie dysponujemy wystarczającymi informacjami na ich temat. Wszystkie szczegóły na temat nowego Gear'a z pewnością ujawnione zostaną podczas targów IFA w Berlinie.

Na chwilę obecną prawdopodobne jest jednak to, że smartwatch Gear 2 wyposażony będzie w:
  • system Tizen (zapewniający pełną współpracę wyłącznie ze smartfonami firmy Samsung)
  • pamięć Ram o pojemności 768MB
  • pamięć flash o wielkości 4GB
  • chipset Samsung Exynos
  • czujnik akcji serca
  • GPS


Idź na zakupy »

Czytaj także:2015-06_160x600-brand-hilfiger-sale30.gif

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+