6 powodów, dla których warto kupić iPhone 6S


Pojawienie się nowych smarftonów w ofercie Apple z dodatkową literką S w nazwie, oznacza aktualizację podzespołów wewnętrznych dotychczasowych modeli.

Tak jest i tym razem. Prezentacja nowych iPhonów przynosi mnóstwo nowości, które bez wątpienia warto wziąć pod uwagę przy wymianie dotychczasowego modelu telefonu. Nawet zamiana zwykłego iPhona 6 na model 6S będzie sporym przeskokiem technologicznym, nie mówiąc już o porzuceniu modelu 5S, który w nowych realiach produktowych aż prosi się o wymianę.

Apple wykonało kawał dobrej roboty przedstawiając nam modele iPhone 6S oraz 6S Plus.
Poznaj konkretne powody, dla których warto poczekać, by później, bez cienia wątpliwości można było przesiąść się na premierowe aparaty od Apple:
  • ekran z technologią 3D Touch - dzięki możliwości odczytu siły nacisku palca na wyświetlacz, telefon może uruchamiać np. menu podręczne, podglądy, dodatkowe menu czy aktywować określone funkcje
  • aparat główny 12 MP z możliwością nagrywania w jakości 4K i rejestracją zdjęć Live Photos oraz kamera do selfie 5MP HD z flashem Retina (ekranowym)
  • nowy procesor A9 64 bit z koprocesorem M9 - telefon jest o 70% wydajniejszy i 90% szybszy w przypadku graficznych obliczeń plus 2GB pamięci Ram
  • LTE oraz WiFi przyspieszyło - zarówno jeden, jak i drugi moduł mogą pracować z 2-krotnie szybszą przepustowością
  • Touch ID - działa perfekcyjnie, nie przynosi błędnych odczytów, skuteczność zwiększono o 100%
  • Nowy kolor: różowe złoto - jako uatrakcyjnienie wyboru wersji kolorystycznych
  • konstrukcja obudowy wykonana z aluminium serii 7000 (dużo trwalszego i bardziej wytrzymałego niż w poprzednich generacjach iPhonów)Kup nowego iPhona »
2015-06_160x600-brand-hilfiger-sale30.gif

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+