LG V10 z dwoma ekranami [WIDEO]

W procesie certyfikacji TENAA (chińskiego odpowiednika amerykańskiej FCC), pokazany został nowy smartfon LG.
Na pierwszy rzut oka telefon może nie robić wrażenia, jednak gdy przyjrzeć się bliżej, charakteryzuje go pewien istotny szczegół.

Nowy LG V10 okazuje się posiadać drugi wyświetlacz powyżej głównego. Jego widoczny zarys ukazuje najnowsze zdjęcie będące wyciekiem udostępnionym przez @evleaks. To użytkownik Twittera, który do tej pory był dość wiarygodnym źródłem wszelkich nieoficjalnych informacji. Ukazane na popularnym portalu społecznościowym zdjęcie jest kolejnym potwierdzeniem tego, że słuchawka może pojawić się niebawem w oficjalnej ofercie Koreańczyków.

Jak widać na zdjęciu, przestrzeń dodatkowego ekranu, który z pewnością działać może niezależnie od głównego, zarezerwowana jest dla wybranych aplikacji. Dodatkowe jego funkcjonalności nie są obecnie znane jednak nie wygląda na to by był zarezerwowany tylko do uruchamiania kilku programów. Być może ekran posłuży jako miejsce podglądu wiadomości, maili czy aktualizacji np. statusów Facebooka.


Specyfikacja modelu LG V10 na obecnym etapie  wygląda następująco:
  • chipset Snapdragon 808
  • kamera główna 16MP
  • ekran 5,7" Quad HD
  • czytnik linii papilarnych
Wydarzenie specjalne LG zaplanowane na 1 października 2015 r. z pewnością rozwieje wszystkie obecne niejasności.Idź na zakupy »
2015-06_160x600-brand-hilfiger-sale30.gif

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+