Lumia 1020 - problem z kamerą 41MP w Windows 10

Kamera 41MP w Lumii 1020 pod systemem Windows 10 i niewykorzystany potencjał - brzmi jak żart?

Jednym z kluczowych dodatków modelu telefonu Lumia 1020 jest jej aparat fotograficzny. Choć smartfon wypuszczony został kilka lat temu, to nadal zaskakuje wielkością matrycy, 41MP robi nawet obecnie ogromne wrażenie. Taki parametr pozwala Lumii konkurować z jednymi z lepszych aktualnie smartfonów w kwestii jakości wykonywanych fotografii.

Okazuje się, że nie obędzie się bez problemów z nadejściem aktualizacji Windows Phone do najnowszego Windows 10. Wszystko z powodu problemów z jakością zdjęć wykonywanych z poziomu nowego systemu. Nie pozwala on bowiem na wykorzystanie potencjału 41MP, którymi dysponuje aparat w aplikacji Lumia Camera. LC nie jest obecnie kompatybilna z najnowszym systemem!
Jak przekonuje Gabe Aul, najpóźniej z końcem jesieni tego roku, ma to ulec zmianie. Gabe Aul dodaje także, że użytkownicy, którym zależy na pełnej jakości zdjęć, powinni pozostać przy systemie Windows Phone 8.1, z którym Lumia Camera jest w pełni kompatybilna. Ci, którzy chcą powrócić z obecnego buildu Windows 10 do dotychczasowej wersji Windowsa, powinni skorzystać z Windows Phone Recovery Tool.

Idź na zakupy »
2015-06_160x600-brand-hilfiger-sale30.gif

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+