Marketing i technologia – idealne połączenie

Zaawansowane rozwiązania technologiczne towarzyszą nam w każdej dziedzinie życia. Również
i marketingowcy coraz częściej z nich korzystają, a najlepszym tego przykładem jest digital signage – cyfrowa komunikacja, z którą spotkał się każdy z nas.

Podążanie za technicznymi nowinkami jest konieczne, jeżeli chcemy być blisko naszych potencjalnych klientów. Oferując im atrakcyjny przekaz jesteśmy w stanie dotrzeć do nich i sprawić, że zapamiętają to, co chcemy im przekazać. Możliwości atrakcyjnego wizualnie przekazu oferują zaawansowane technologicznie telebimy SCEO.

Niewątpliwą zaletą tego rodzaju rozwiązań jest mobilność - telebimy można zamieścić zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, Świetnie sprawdzą się w każdej przestrzeni, można je przytwierdzić do podłoża lub powiesić na ścianie i dzięki temu odpowiednio wyeksponować konkretną treść i dopasować do wystroju np. stoiska targowego. Wyświetlane na nich filmy wideo, prezentacje czy grafiki nie tylko przyciągną uwagę ich odbiorców, ale również dzięki bardzo dobrej jakości wyświetlania zapewnią wyjątkowe wrażenia estetyczne i krystalicznie czysty obraz.

Szybki montaż, łatwe dopasowanie

Oprócz zaawansowania technologicznego, należy wspomnieć o równie ważnym aspekcie, a mianowicie sposobie montażu takich telebimów. Dzięki lekkiej konstrukcji, nie sprawiają one większych problemów w przeniesieniu i transporcie. Dlatego też bez problemu można wykorzystać je np. podczas targów, prezentacji, w sali konferencyjnej czy też na ulicach miast.

Co więcej, obsługa telebimów jest bardzo prosta. Telebimy wykorzystują bowiem innowacyjny system SCEO®Software - jest to specjalne oprogramowanie, dzięki któremu można dowolnie zmieniać wyświetlane treści – informacje o firmie, produkcie czy film testowy - a wszystko to z dowolnego miejsca na Ziemi.

Marketing i technologia to zgrany duet. Wykorzystywanie w promocji narzędzi digital signage to kolejny krok w marketingu, który jest współczesną odpowiedzią na jego wyzwania.2015-06_160x600-brand-hilfiger-sale30.gif

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+