7 gadżetów, o których mówi cały świat


1. Powietrzno-elektryczna deskorolkaProjekt, który wystartował na Kickstarterze przewiduje produkcję specjalnej deskorolki z jednym kołem.
Wyposażona w żyroskopy, czujniki położenia i silnik elektryczny deska, zapewnia wrażenie z jazdy porównywalne z lotem tuż nad powierzchnią ziemi, dbając tym samym o niezakłócony i bez przewrotek przejazd. Prędkość maksymalna jaką może osiągnąć to 16 mil/h (ok. 26 km/h) przy zasięgu około 25 km.

2. Nowoczesny rower elektryczny Greyp G12SRower uruchamiany skanem odcisku palca. Maksymalnie jest w stanie osiągnąć nawet 70 km/h, oczywiście można pedałować także samemu. Na jednym ładowaniu może przejechać nawet 120 km. Jest tak zaprojektowany by odzyskiwać energię podczas hamowania. Dużą zaletą jest też czas naładowania baterii, który wynosi jedyne 80 minut. Rower waży 48,5 kg. Oprócz typowej wzmocnionej konstrukcji z wszelkimi dodatkami w postaci amortyzatorów czy hamulców tarczowych, obciąża go zarówno silnik jak i akumulator.
3. Elektryczne lampy księżycowePomysł zaprezentowany w serwisie Indiegogo. To swoiste lampy halogenowe bądź z żarówkami led. Przypominają do złudzenia księżyc. Dostępne są w kilu wielkościach, dopasowując się tym samym do różnych potrzeb. Można dostosowywać natężenie światła wydobywające się z wnętrza. Lampy nadają się zarówno do powieszenia, jak i położenia na podłodze. Są wodoodporne i niestraszne im uszkodzenia mechaniczne!

4. Speed chessTo kosmicznie wyglądająca maszyna do grania w szachy. Zapewnia ekstremalnie szybką rozgrywkę dostarczając rewelacyjne wrażenia wizualne. Czyżby nowy hit wśród osób, którym ciężko jest znaleźć więcej niż chwilę dla siebie?

5. Magiczny kufel

Kolejny hit Kickstartera. Szklanka, która nie przewraca się w przypadku potrącenia. Idealnie sprawdza się podczas pracy przy komputerze, gdy niezgrabnie trącimy ją ręką. Mamy pewność, że nie przewróci się na klawiaturę. Idealna do przyczepy kampingowej czy do baru, gdzie nie trudno o potłuczone naczynia. Specjalna konstrukcja uchwytu scalająca ją z blatem pozwala na bezproblemowe podniesienie jej w celu wypicia płynu.

6. Drewniane Case'y dla MacbookaKomputery Apple'a już same w sobie charakteryzują się niebagatelnym designem. Jednak, gdyby ktoś zapragnął ekstrawaganckiej odsłony Mac'a, powinien zaopatrzyć się w drewnianą obudowę. Można kupić wersję zarówno do 12" jak i 15" Macbooka. Cechuje ją grubość na poziomie 0,3 mm i wysoka jakość drewna.


7.  Nomad Pod ProJesteś posiadaczem Apple Watch? Jeśli tak, to nie pozostaje Ci nic innego jak zaopatrzenie się w uniwersalną ładowarkę zarówno do bezprzewodowego ładowania zegarka Apple jak i iPhona. Warto dodać, że oba gadżety można ładować jednocześnie. Design idealnie wpisuje się w wiele stanowisk pracy użytkowników iUrządzeń oraz rozwiązuje problem plączących się przewodów.

Idź na zakupy »
2015-06_160x600-brand-hilfiger-sale30.gif

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+