Message Request - nowa funkcjonalność w Messengerze

Rozmowa z nieznajomymi na Facebooku do tej pory nie należała do najłatwiejszych.
Otrzymane od nieznajomych wiadomości wędrowały do skrzynki z etykietą Inne. Ponieważ znajduje się ona w innym miejscu i nie generowała powiadomień, łatwo było przegapić wiadomość, chyba że możliwość powiązania Innych z powiadomieniami została opłacona.

Przed nami zmiany! Firma z Mountain View uruchamia nową funkcję w Messengerze zwaną Message Request. Od teraz będzie można łatwiej reagować (odpowiadać bądź odrzucać) na wiadomości od osób spoza listy kontaktów.

Za pośrednictwem Message Request (nowa funkcja uruchamiania będzie sukcesywnie w przeciągu kilku najbliższych dni), każda wiadomość od nieznajomych pojawi się w Messengerze ponad wszystkimi wiadomościami od przyjaciół. Pozwoli to na odpowiedź, bądź nie, bez konieczności informowania osoby. która wysłała do nas taką wiadomość, o statusie realizacji requestu.
Nowa funkcja dotyczy wyłącznie osób, których nie ma na naszej liście kontaktów. Wystarczy wpisać w polu adresata imię aby dostać propozycję osób, z którymi możemy porozmawiać. Jeśli do tej pory miałeś okazję rozmawiać z kimś, kto nie był na Twojej liście znajomych, wiadomość od razu trafi do odpowiedniego wątku i nie będzie widnieć jako Request.

David Marcus, który przewodzi projekcie Facebook Messenger podkreśla, że rozwój możliwości kontaktu ludzi pomiędzy sobą jest dla firmy jednym z ważniejszych usprawnień.Idź na zakupy »
2015-06_160x600-brand-hilfiger-sale30.gif

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+