Misfit Shine 2 - nowy rodzaj opaski fitness

Misfit Shine 2 to nowy monitor aktywności fizycznej, który w połączeniu ze smartfonem zbiera pomiary o wszystkim co robimy (w kontekście zdrowia i kondycji fizycznej).
Pozwala zbierać dane o śnie, dziennym treningu, przypomina o ruchu kiedy zbyt długo siedzimy, wibruje w momencie gdy telefon otrzyma powiadomienie, a także monitoruje poziom realizacji celów we współpracy ze specjalną aplikacją. Dodajmy do tego wodoodporność, nawet do głębokości 50 m i mamy kompleksowe urządzenie dla amatora sportowych wyzwań.

Nowa opaska fitness wyglądem przypomina tradycyjny zegarek, jednak tarcza została zastąpiona powierzchnią, która dysponuje wyświetlaczem diodowym i służy do obsługi przy użyciu dotyku. Diody świecą w określony i charakterystyczny sposób w zależności od tego o czym gadżet chce poinformować. Dotykowy panel jest na tyle uniwersalny, że za jego pomocą można sterować odtwarzaczem muzyki, aparatem w telefonie lub innymi inteligentnymi urządzeniami w domu (za pośrednictwem Misfit Link).


Bateria w Misfit Shine 2 nie wymaga ładowania, jedynie po 6 miesiącach aktywnego korzystania należy wymienić ją na nową. Omawiany tracker oprócz tego, że można nosić na ręku, może być również przypięty do buta, w zależności od aktywności.

Cena za ten niewielki sprzęt fitnessowy to jedynie 100$. Współpracuje zarówno z iPhonami, jak i telefonami z Androidem. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach: czarnej i w kolorze różowego złota. Opaskę można będzie zakupić przez internet na stronie producenta już z początkiem listopada.

Idź na zakupy »

2015-06_160x600-brand-hilfiger-sale30.gif

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+