Nowość w Skype: rozmowa gościnna przy użyciu linku

Od połowy października, wybrani użytkownicy mogą cieszyć się funkcjami Skype będąc jedynie gośćmi zaproszonymi do rozmowy!
Będący własnością Microsoftu komunikator internetowy zyskał nową funkcję. Otóż osoby, które posiadają Skype i wygenerują specjalny link mogą prowadzić konwersację chatową z innymi użytkownikami, o ile Ci drudzy przejdą na stronę ukrytą pod linkiem. Funkcja nie wymaga posiadania konta czy instalowania aplikacji.


Zapraszać do rozmów można za pośrednictwem linków wygenerowanych w Skypie dla Windowsa, Maca oraz w wersji przeglądarkowej. Mogą to być czaty oraz połączenie audio-wideo. Zaproszony użytkownik, co oczywiste skoro nie ma konta, nie musi znajdować się na liście naszych kontaktów. Aby zaprosić użytkownika należy w oknie Skype utworzyć nową rozmowę, by po chwili mógł naszym oczom ukazać się odnośnik do rozmowy.
Funkcjonalność działa również z aplikacjami Skype dla iPhona, iPada czy sprzętów z Androidem. Udostępnianie linków do rozmów ze sprzętów mobile zarezerwowana jest w tym momencie jedynie dla terytorium USA oraz UK. Team Skype'a zapewnia, że w najbliższych tygodniach kolejne kraje będą mogły cieszyć się z nowych opcji.

Źródło okładki: blogs.skype.com


Idź na zakupy »


2015-06_160x600-brand-hilfiger-sale30.gif

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+