OnHub Router od Asusa w ofercie Google

Niedawno firma Google wypuściła OnHub, inteligentny router ze sprawniejszym WiFi i możliwością bezproblemowego współgrania z podłączonymi do niego inteligentnymi obiektami.
Router powstał ze współpracy z firmą TP-Link i okazuje się, że nie będzie jedyny w linii OnHub. OnHub od firmy Asus można już zamawiać w preorderze w USA. Nowe urządzenie różni się wyglądem od poprzednika i wprowadza nową funkcję zwaną Wave Control.

Obecny kształt OnHuba jest cylindrem o podstawach różniących się wielkością powierzchni. W zamyśle Google'a routery te mają się dobrze prezentować, dlatego też stylistyka nowego urządzenia będzie dostosowana do stylistyki nowoczesnych mieszkań. 

W stosunku do poprzednika, nowy OnHub zapewnia jeszcze szybsze WiFi, prostą konfigurację i zarządzenia ustawieniami (za pośrednictwem aplikacji Google On). Ponadto funkcja Wave Control pozwala użytkownikom przy pomocy gestu wykonywanego nad powierzchnią routera, przyspieszyć działanie WiFi dla konkretnego urządzenia.

Google potwierdza także, że już w najbliższym czasie zamierza wypuść poprawkę firmware'u, która znacząco podniesie wydajność urządzenia. Wprowadzony zostanie nowy algorytm działania anteny, który zapewni inteligentny wybór najlepszej kombinacji anten do wydajnego łączenia bezprzewodowego. Jego działanie opierać się ma na lokalizacji urządzeń oraz orientacji w przestrzeni.

Cena urządzenia ustalona została na około 220$. Zamówień można dokonywać przez dedykowaną stronę on.google.comIdź na zakupy »
2015-06_160x600-brand-hilfiger-sale30.gif

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+