Smartwatch dla dziecka

Już nie zegarek, a smartwatch jest obiektem pożądania najmłodszych.
Zanim pojawiły się owe gadżety, to tradycyjny, analogowy bądź cyfrowy, zegarek był jednym z pierwszych zaawansowanych urządzeń na nadgarstku dziecka. Udając się dziś do sklepu, możemy przebierać w wielu rodzajach urządzeń naręcznych wyposażonych w funkcje, o których nie śnili nawet nasi dziadkowie.

Szczególnym 'klientem' są dzieci. W przypadku inteligentnego zegarka chęć wyposażenia swojego malucha w taki gadżet wynika głównie z:
 • potrzeby opieki na dzieckiem
 • nadzorowania czasu podczas pobytu poza domem
 • szybkiego kontaktu z dzieckiem
 • lokalizacji jego położenia
 • odbierania informacji o ewentualnych zagrożeniach pojawiających się w otoczeniu pociechy.
Smartwatch jest idealnym do realizacji powyższych celów urządzeniem. Odpowiada na wszystkie potrzeby rodziców względem ich dziecka i nie jest udręką dla noszącego (nie przeszkadza w zabawie i nie da się go zgubić).

Wśród dostępnych w sklepach internetowych modeli zegarków możemy znaleźć dedykowane dla dzieci smartwatche lub modele dla dorosłych, które z powodzeniem będzie mogło nosić nasze "szczęście".

Lista 4 modeli inteligentnych zegarków dla dziecka:


Idź na zakupy »
Źródło okładki: lg.com

2015-06_160x600-brand-hilfiger-sale30.gif

1 komentarz: Leave Your Comments

 1. Szukając smartwatcha dla najmłodszych najlepiej (oczywiście dla rodzica) jest zwrócić uwagę na to, czy urządzenie dziecka jest pod kontrolą rodzica. Wiadomo, że w dzisiejszych czasach internetu dzieciaki mają dostęp do nieograniczonych zasobów stron, włącznie z tymi, na które nie powinni zaglądać. Poza tym użyteczną funkcją dla rodzica będzie nadajnik GPS, dzięki któremu może sprawdzić lokalizacje dziecka, co wyeliminuje nękanie dziecka telefonami "Gdzie jesteś???". Tak, więc i rodzic i dziecko będą spokojniejsi ( :
  Zachęcam do sprawdzenia oferty na smartwatche dla dzieci: https://bajery24.pl/pl/c/Smartwatche-dla-dzieci/72
  Poza tym na blogu można przeczytać obszerny wpis, który pomoże w wyborze takiego smartwatcha.

  OdpowiedzUsuń

+